Pomyśl o różnych urządzeniach, na których widzowie będą oglądać Twoje treści

Pomyśl o różnych urządzeniach, na których widzowie będą oglądać Twoje treści

Koniecznie upewnij się, że Twoje miniaturki wyglądają dobrze zarówno na dużych ekranach, jak i na urządzeniach mobilnych. aby podczas oglądania na małym ekranie kolory nadal kontrastowały ze sobą, co oznacza, że teksty pozostają czytelne.<<< youtube'owi influencerzy są najlepszymi twórcami treści. oto najlepszy przewodnik, jak z nimi pracować. >>>nie każ widzom wysilać się, aby zrozumieć, o co chodzi w twoim filmie. nie projektuj miniaturek, które są trudne do odczytania. twoi widzowie natychmiast przejdą do innego filmu, który rozwiąże ich problemy i odpowie na największe pytania.

youtube zaleca rozdzielczość 1280 x 720 dla miniaturek. Jeśli jednak chcesz wypróbować inne proporcje, idealnym rozwiązaniem jest umieszczenie czarnych pasów na obrazie, ale nie zmienianie jego rozmiaru. nie ma absolutnej reguły, jeśli chodzi o komponowanie kadru. istnieje jednak kilka wskazówek, których możesz użyć, aby poprawić kompozycję. Czym dokładnie jest kompozycja? Odnosi się ona do sposobu umieszczania różnych elementów w kadrze, aby był on przyjemny dla oka.

Zacznijmy od trzech najbardziej znanych technik kompozycji:

Pomimo że są to najpopularniejsze formy kompozycji, istnieje wiele różnych technik, które mogą przykuć uwagę widza. Można argumentować, że tekst jest nawet bardziej krytyczny niż miniaturka. wielu twierdzi, że inteligentne, dowcipne zdanie przyciąga uwagę i wywołuje potrzebę sprawdzenia, o co chodzi. Newsflash: dlatego na youtube jest tak wiele clickbaitowych tytułów. zdecydowanie nie sugerujemy używania mylących stwierdzeń w twoich filmach, ale raczej pokazujemy, że pierwsze jasne zdanie może poprawić ruch na twoich filmach.

Najważniejszą wskazówką dla dobrej kompozycji twoich obrazów jest zachowanie równowagi pomiędzy kolorami i tekstem. ten rodzaj myślenia pomoże ci również w pisaniu najlepszych opisów na youtube. oznacza to, że rozmieszczenie pozytywnych i negatywnych elementów w przestrzeni jest umieszczone w taki sposób, że żaden obszar projektu nie dominuje nad innymi. Każdy element kompozycji ma swoją wagę i pasuje do idealnej całości.

Gdy masz nudne doświadczenie, takie jak gładki teksturowany kolor plamki, łatwo jest umieścić tekst i zachować dobrą czytelność. neutralne tło w twojej miniaturze youtube przyczyni się do tego. rozmiar tekstu musi być tak duży, jak pozwala na to kompozycja. ale pamiętaj, że ta miniatura będzie prezentowana w różnych rozmiarach, w zależności od ekranu, na którym widz patrzy na treść.

Jasne lub teksturowane tła w miniaturach sprawią, że Twoje obrazy będą się wyróżniać na tle innych filmów. na tłach o różnej jasności lub teksturze tekst jest czasami nieczytelny. aby zwiększyć czytelność, możesz więc zastosować obramowanie tekstu. gdy tło ma gęstą teksturę, inną opcją jest utworzenie ramki zawierającej tekst. ta opcja pozwala wybrać kolor czcionki i utworzyć neutralne tło, co ułatwia czytanie.

Czy wiesz, że 55% do 70% wyświetleń miniatur ma małą skalę? Oznacza to, że projekt miniaturki na youtube powinien być dostosowany do małego ekranu. stworzyłeś już miniaturki lub wymyśliłeś różne pomysły. teraz zoptymalizuj je pod kątem urządzeń mobilnych. większość ludzi ogląda youtube i inne usługi cyfrowe na urządzeniach mobilnych.

Ponad połowa świata żyje na swoich inteligentnych urządzeniach, takich jak telefony, laptopy i tablety. miniaturka powinna być zoptymalizowana i przyjazna dla użytkownika na wszystkich urządzeniach.

Kolejnym punktem jest ciągłe poszukiwanie konkurencji, która ma podobny kanał i zajmuje się tą samą publicznością. Ten ruch jest kluczowy, jeśli chcesz odnieść sukces na youtube. tworzenie udanego kanału youtube zaczyna się od estetyki. a estetyka youtube zaczyna się od miniaturek, które zamieszczasz. to tylko kilka pomysłów na miniaturki do filmów youtube, ale istnieje nieskończenie wiele opcji i pomysłów, które możesz stworzyć.

Nie sposób przecenić znaczenia miniatur w serwisie youtube. mogą one zadecydować o sukcesie twojego filmu lub go zepsuć. mogą podnieść pozycję twojego kanału w rankingu i uzupełnić twoje wysiłki związane z budowaniem marki. Skorzystaj ze wskazówek, przykładów i zasobów wymienionych w tym wpisie, aby wyeliminować zgadywanie z tworzenia miniaturek i stworzyć super udane miniaturki.

Jedną z najważniejszych rzeczy, jakie możesz zrobić, tworząc miniaturki na youtube, jest sprawdzenie, co robi i tworzy twoja konkurencja, aby dowiedzieć się, ile kliknięć uzyskuje. zobacz, jak ich miniaturki działają dla nich magicznie. zobacz, jak oni zaprojektowali swoje. porównaj swój projekt, treść, tytuły, schematy kolorów i inne, aby uzyskać inspirację do przyszłych projektów.

Używaj atrakcyjnych tytułów w swoich miniaturkach

Można argumentować, że tekst jest nawet bardziej krytyczny niż miniaturka. wielu twierdzi, że inteligentne, dowcipne zdanie przyciąga uwagę osoby i stwarza potrzebę sprawdzenia, o czym jest. newsflash: to dlatego na youtube jest tak wiele clickbaitowych tytułów. zdecydowanie nie sugerujemy używania mylących stwierdzeń w twoich filmach, ale raczej pokazujemy, że pierwsze jasne zdanie może poprawić ruch na twoim filmie.

Najważniejszą wskazówką dla dobrej kompozycji zdjęć jest zachowanie równowagi pomiędzy kolorami i tekstem. takie podejście pomoże Ci również w pisaniu najlepszych opisów na youtube. oznacza to, że rozmieszczenie pozytywnych i negatywnych elementów w przestrzeni jest tak dobrane, aby żaden obszar projektu nie dominował nad innymi. każdy element kompozycji ma swoją wagę i pasuje do idealnej całości.

Gdy mamy do czynienia z nudnym tłem, takim jak gładki, teksturowany kolor punktowy, łatwo jest umieścić tekst i zachować dobrą czytelność. neutralne tło w miniaturze filmu na youtube przyczyni się do tego. rozmiar tekstu musi być tak duży, jak pozwala na to kompozycja. pamiętaj jednak, że miniatura będzie prezentowana w różnych rozmiarach, w zależności od ekranu, na którym widz ogląda treść.

Jasne lub teksturowane tła w miniaturach sprawią, że Twoje obrazy będą się wyróżniać na tle innych filmów. W przypadku tła o różnej jasności lub teksturze tekst jest czasami nieczytelny. aby zwiększyć czytelność, można więc zastosować obramowanie tekstu. gdy tło ma gęstą teksturę, inną opcją jest utworzenie ramki zawierającej tekst. ta opcja pozwala wybrać kolor czcionki i utworzyć neutralne tło, które ułatwia czytanie.

Czy wiesz, że 55% do 70% wyświetleń miniatur jest w małej skali? Oznacza to, że projekt miniaturki filmu na youtube powinien być dostosowany do małego ekranu. stworzyłeś już miniaturki lub myślałeś o różnych pomysłach. teraz zoptymalizuj je pod kątem doświadczeń mobilnych twoich widzów. większość ludzi ogląda youtube i inne serwisy cyfrowe na urządzeniach mobilnych.

Ponad połowa świata żyje na swoich inteligentnych urządzeniach, takich jak telefony, laptopy i tablety. miniaturka powinna być zoptymalizowana i przyjazna dla użytkownika na wszystkich urządzeniach.

Kolejnym punktem jest ciągłe poszukiwanie konkurentów, którzy mają podobny kanał i zajmują się tą samą publicznością. ten ruch jest kluczowy, jeśli chcesz odnieść sukces na youtube. tworzenie udanego kanału youtube zaczyna się od estetyki. a estetyka youtube zaczyna się od miniaturek, które zamieszczasz. to tylko kilka pomysłów na miniaturki do filmów na youtube, ale jest nieskończenie wiele opcji i pomysłów, które możesz stworzyć.

Zobacz również:   Co działo się trylion sekund temu?

Nie sposób przecenić znaczenia miniatur w serwisie youtube. Mogą one zadecydować o sukcesie twojego filmu lub go zepsuć. Mogą one podnieść ranking twojego kanału i uzupełnić twoje wysiłki w zakresie budowania marki. skorzystaj z porad, przykładów i zasobów wymienionych w tym poście, aby wyeliminować zgadywanie z tworzenia miniatur i stworzyć super udane miniatury.

Jedną z najważniejszych rzeczy, jakie możesz zrobić, tworząc miniaturki na youtube, jest sprawdzenie, co robi i tworzy twoja konkurencja, aby dowiedzieć się, ile kliknięć uzyskuje. zobacz, jak ich miniaturki działają dla nich magicznie. zobacz, jak zaprojektowali swoje. porównaj swój projekt, treść, tytuły, schematy kolorów i inne, aby uzyskać inspirację do przyszłych projektów.

Użyj swojej miniaturki youtube, aby wyraźnie powiedzieć, o czym jest Twój film.

widzowie chcą oglądać filmy, które zaspokajają ich potrzeby w danym momencie. niezależnie od tego, czy chcą być rozbawieni, poinformowani, czy wyedukowani, to, co umieścisz w miniaturce, powie twoim docelowym widzom dokładnie, o czym jest twój film. Próba oszukania widza poprzez mówienie, że możesz dostarczyć jedną rzecz w swojej miniaturce, ale dostarczasz coś zupełnie innego w swoim prawdziwym filmie, przyniesie Ci tylko złe komentarze i niechęć. to jest wielkie nie-nie.

Niezbędne jest upewnienie się, że Twoje miniaturki wyglądają dobrze zarówno na dużych ekranach, jak i na urządzeniach mobilnych. gdy są oglądane na małym ekranie, kolory nadal kontrastują ze sobą, co oznacza, że teksty pozostają czytelne.<<<< youtube influencerzy są najlepszymi twórcami treści. oto najlepszy przewodnik, jak z nimi pracować. >>>nie każ widzom wysilać się, aby zrozumieć, o co chodzi w twoim filmie. nie projektuj miniaturek, które są trudne do odczytania. twoi widzowie natychmiast przejdą do innego filmu, który rozwiąże ich problemy i odpowie na największe pytania.

youtube zaleca rozdzielczość 1280 x 720 dla miniaturek. Jeśli jednak chcesz wypróbować inne proporcje, idealnym rozwiązaniem jest umieszczenie czarnych pasów na obrazie, ale nie zmienianie jego rozmiaru. nie ma absolutnej reguły, jeśli chodzi o komponowanie kadru. istnieje jednak kilka wskazówek, których możesz użyć, aby poprawić kompozycję. Czym dokładnie jest kompozycja? Odnosi się ona do sposobu umieszczania różnych elementów w kadrze, tak aby był on przyjemny dla oka.

Zacznijmy od trzech najbardziej znanych technik kompozycji:

Pomimo że są to najpopularniejsze formy kompozycji, istnieje wiele różnych technik, które mogą przykuć uwagę widza. Można argumentować, że tekst jest nawet bardziej krytyczny niż miniaturka. wielu twierdzi, że inteligentne, dowcipne zdanie przyciąga uwagę i wywołuje potrzebę sprawdzenia, o co chodzi. Newsflash: dlatego na youtube jest tak wiele clickbaitowych tytułów. zdecydowanie nie sugerujemy używania mylących stwierdzeń w twoich filmach, ale raczej pokazujemy, że pierwsze jasne zdanie może poprawić ruch na twoich filmach.

Najważniejszą wskazówką dla dobrej kompozycji twoich obrazów jest zachowanie równowagi pomiędzy kolorami i tekstem. ten rodzaj myślenia pomoże ci również w pisaniu najlepszych opisów na youtube. oznacza to, że rozmieszczenie pozytywnych i negatywnych elementów w przestrzeni jest umieszczone w taki sposób, że żaden obszar projektu nie dominuje nad innymi. Każdy element kompozycji ma swoją wagę i pasuje do idealnej całości.

Gdy masz nudne doświadczenie, takie jak gładki teksturowany kolor plamki, łatwo jest umieścić tekst i zachować dobrą czytelność. neutralne tło w twojej miniaturze youtube przyczyni się do tego. rozmiar tekstu musi być tak duży, jak pozwala na to kompozycja. ale pamiętaj, że ta miniatura będzie prezentowana w różnych rozmiarach, w zależności od ekranu, na którym widz patrzy na treść.

Jasne lub teksturowane tła w miniaturach sprawią, że Twoje obrazy będą się wyróżniać na tle innych filmów. na tłach o różnej jasności lub teksturze tekst jest czasami nieczytelny. aby zwiększyć czytelność, możesz więc zastosować obramowanie tekstu. gdy tło ma gęstą teksturę, inną opcją jest utworzenie ramki zawierającej tekst. ta opcja pozwala wybrać kolor czcionki i utworzyć neutralne tło, co ułatwia czytanie.

Czy wiesz, że 55% do 70% wyświetleń miniatur ma małą skalę? Oznacza to, że projekt miniaturki na youtube powinien być dostosowany do małego ekranu. stworzyłeś już miniaturki lub wymyśliłeś różne pomysły. teraz zoptymalizuj je pod kątem urządzeń mobilnych. większość ludzi ogląda youtube i inne usługi cyfrowe na urządzeniach mobilnych.

Ponad połowa świata żyje na swoich inteligentnych urządzeniach, takich jak telefony, laptopy i tablety. miniaturka powinna być zoptymalizowana i przyjazna dla użytkownika na wszystkich urządzeniach.

Kolejnym punktem jest ciągłe poszukiwanie konkurentów, którzy mają podobny kanał i zajmują się tą samą publicznością. Ten ruch jest kluczowy, jeśli chcesz odnieść sukces na youtube. tworzenie udanego kanału youtube zaczyna się od estetyki. a estetyka youtube zaczyna się od miniaturek, które zamieszczasz. to tylko kilka pomysłów na miniaturki do filmów youtube, ale istnieje nieskończenie wiele opcji i pomysłów, które możesz stworzyć.

Nie sposób przecenić znaczenia miniatur w serwisie youtube. mogą one zadecydować o sukcesie twojego filmu lub go zepsuć. mogą podnieść pozycję twojego kanału w rankingu i uzupełnić twoje wysiłki związane z budowaniem marki. Skorzystaj ze wskazówek, przykładów i zasobów wymienionych w tym wpisie, aby wyeliminować zgadywanie z tworzenia miniaturek i stworzyć super udane miniaturki.

Jedną z najważniejszych rzeczy, jakie możesz zrobić, tworząc miniaturki na youtube, jest sprawdzenie, co robi i tworzy twoja konkurencja, aby dowiedzieć się, ile kliknięć uzyskuje. zobacz, jak ich miniaturki działają dla nich magicznie. zobacz, jak oni zaprojektowali swoje. porównaj swój projekt, treść, tytuły, schematy kolorów i inne, aby uzyskać inspirację do przyszłych projektów.

Użyj neutralnego tła

Gdy tło jest matowe, np. o gładkiej fakturze w kolorze plamki, łatwo jest umieścić tekst i zachować dobrą czytelność. neutralne tło w miniaturce filmu na youtube przyczyni się do tego. rozmiar tekstu musi być tak duży, jak pozwala na to kompozycja. Pamiętaj jednak, że miniatura będzie prezentowana w różnych rozmiarach, w zależności od ekranu, na którym widz ogląda treść.

Jasne lub teksturowane tła w miniaturach sprawią, że Twoje obrazy będą się wyróżniać na tle innych filmów. na tle o różnej jasności lub teksturze tekst jest czasami nieczytelny. aby więc zwiększyć czytelność, możesz zastosować obramowanie tekstu. Jeśli w tle znajduje się gęsta tekstura, inną opcją jest utworzenie ramki zawierającej tekst. ta opcja pozwala na wybór koloru czcionki i utworzenie neutralnego tła, co ułatwia czytanie.

Czy wiesz, że 55% do 70% wyświetleń miniatur jest w małej skali? oznacza to, że projekt miniaturki na youtube powinien być dostosowany do małego ekranu. Teraz zoptymalizuj je pod kątem obsługi urządzeń mobilnych przez Twoich widzów. większość ludzi ogląda youtube i inne serwisy cyfrowe na urządzeniach mobilnych.

Zobacz również:   Jak to się nazywa, gdy przeprowadzasz się do innego kraju?

Ponad połowa świata korzysta ze swoich inteligentnych urządzeń, takich jak telefony, laptopy i tablety. Miniatury powinny być zoptymalizowane i przyjazne dla użytkownika na wszystkich urządzeniach.

Kolejną kwestią jest ciągłe poszukiwanie konkurencji, która ma podobny kanał i zajmuje się tą samą publicznością. ten ruch jest kluczowy, jeśli chcesz odnieść sukces na youtube. tworzenie udanego kanału youtube zaczyna się od estetyki. To tylko kilka pomysłów na miniaturki do filmów na youtube, ale istnieje nieskończenie wiele opcji i pomysłów, które możesz stworzyć. celem tego artykułu było przedstawienie kilku pomysłów na miniaturki, jeśli nie masz inspiracji lub nie wiesz, co zrobić.

Nie możemy przecenić znaczenia miniaturek na youtube. Mogą one zadecydować o sukcesie twojego filmu. Mogą one podnieść pozycję twojego kanału w rankingu i w znaczący sposób uzupełnić twoje wysiłki związane z budowaniem marki. skorzystaj ze wskazówek, przykładów i zasobów wymienionych w tym poście, aby wyeliminować zgadywanie z tworzenia miniatur i stworzyć super udane miniatury.

Jedną z najważniejszych rzeczy, jakie możesz zrobić, tworząc miniaturki na youtube, jest sprawdzenie, co robi i tworzy twoja konkurencja, aby dowiedzieć się, ile kliknięć uzyskuje. zobacz, jak ich miniaturki działają dla nich magicznie. zobacz, jak zaprojektowali swoje. porównaj swój projekt, treść, tytuły, schematy kolorów i inne, aby uzyskać inspirację do przyszłych projektów.

Określ swój niepowtarzalny styl

Popracuj nad określonym stylem miniatur, powtarzającym się we wszystkich twoich filmach, aby widzowie mogli szybko zidentyfikować filmy. dzięki temu będziesz wyglądać bardziej spójnie i profesjonalnie. każda miniatura musi być inna, ale możesz określić kolory lub standardy projektowania, które ujednolicą styl.

Szukaj inspiracji u konkurencji, w wyszukiwarkach wizualnych, takich jak pinterest, a nawet stosując niekonwencjonalne metody, takie jak czytanie książek lub artykułów naukowych.

Jeśli tworzysz na swoim kanale kilka różnych rodzajów filmów, inną dobrą opcją jest zdefiniowanie innego stylu miniatur dla każdego rodzaju filmu. możesz bawić się opcjami wyglądu, takimi jak kolory, ale nie ma żadnych ograniczeń. wszystkie twoje filmy będą miały miniatury z czarno-białym tłem, ale na tym tle klipy wideo będą miały zielony tekst, a teksty wideo – niebieskie tło. dzięki temu podczas przeglądania kanału widz zawsze wie, jakiego rodzaju treść zawiera każdy film.

chociaż brzmi to jak oczywistość, nie używaj w swoich miniaturach obrazów niezwiązanych z treścią filmu. nie poprawia to twojego wizerunku. widzowie chcą oglądać filmy, które zaspokajają ich potrzeby w danym momencie. niezależnie od tego, czy chcą się rozerwać, uzyskać informacje, czy zostać wyedukowani, to, co umieścisz w swojej miniaturze, powie twoim docelowym widzom dokładnie, o czym jest twój film. Próba oszukania widza poprzez mówienie, że możesz dostarczyć jedną rzecz w swojej miniaturce, ale dostarczasz coś zupełnie innego w swoim prawdziwym filmie, przyniesie Ci tylko złe komentarze i niechęć. to jest wielkie nie-nie.

Niezbędne jest upewnienie się, że Twoje miniaturki wyglądają dobrze zarówno na dużych ekranach, jak i na urządzeniach mobilnych. gdy są oglądane na małym ekranie, kolory nadal kontrastują ze sobą, co oznacza, że teksty pozostają czytelne.<<<< youtube influencerzy są najlepszymi twórcami treści. oto najlepszy przewodnik, jak z nimi pracować. >>>nie każ widzom wysilać się, aby zrozumieć, o co chodzi w twoim filmie. nie projektuj miniaturek, które są trudne do odczytania. twoi widzowie natychmiast przejdą do innego filmu, który rozwiąże ich problemy i odpowie na największe pytania.

youtube zaleca rozdzielczość 1280 x 720 dla miniaturek. Jeśli jednak chcesz wypróbować inne proporcje, idealnym rozwiązaniem jest umieszczenie czarnych pasów na obrazie, ale nie zmienianie jego rozmiaru. nie ma absolutnej reguły, jeśli chodzi o komponowanie kadru. istnieje jednak kilka wskazówek, których możesz użyć, aby poprawić kompozycję. Czym dokładnie jest kompozycja? Odnosi się ona do sposobu umieszczania różnych elementów w kadrze, tak aby był on przyjemny dla oka.

Zacznijmy od trzech najbardziej znanych technik kompozycji:

Pomimo że są to najpopularniejsze formy kompozycji, istnieje wiele różnych technik, które mogą przykuć uwagę widza. Można argumentować, że tekst jest nawet bardziej krytyczny niż miniaturka. wielu twierdzi, że inteligentne, dowcipne zdanie przyciąga uwagę i wywołuje potrzebę sprawdzenia, o co chodzi. Newsflash: dlatego na youtube jest tak wiele clickbaitowych tytułów. zdecydowanie nie sugerujemy używania mylących stwierdzeń w twoich filmach, ale raczej pokazujemy, że pierwsze jasne zdanie może poprawić ruch na twoich filmach.

Najważniejszą wskazówką dla dobrej kompozycji twoich obrazów jest zachowanie równowagi pomiędzy kolorami i tekstem. ten rodzaj myślenia pomoże ci również w pisaniu najlepszych opisów na youtube. oznacza to, że rozmieszczenie pozytywnych i negatywnych elementów w przestrzeni jest umieszczone w taki sposób, że żaden obszar projektu nie dominuje nad innymi. Każdy element kompozycji ma swoją wagę i pasuje do idealnej całości.

Gdy masz nudne doświadczenie, takie jak gładki teksturowany kolor plamki, łatwo jest umieścić tekst i zachować dobrą czytelność. neutralne tło w twojej miniaturze youtube przyczyni się do tego. rozmiar tekstu musi być tak duży, jak pozwala na to kompozycja. ale pamiętaj, że ta miniatura będzie prezentowana w różnych rozmiarach, w zależności od ekranu, na którym widz patrzy na treść.

Jasne lub teksturowane tła w miniaturach sprawią, że Twoje obrazy będą się wyróżniać na tle innych filmów. na tłach o różnej jasności lub teksturze tekst jest czasami nieczytelny. aby zwiększyć czytelność, możesz więc zastosować obramowanie tekstu. gdy tło ma gęstą teksturę, inną opcją jest utworzenie ramki zawierającej tekst. ta opcja pozwala wybrać kolor czcionki i utworzyć neutralne tło, co ułatwia czytanie.

Czy wiesz, że 55% do 70% wyświetleń miniatur ma małą skalę? Oznacza to, że projekt miniaturki na youtube powinien być dostosowany do małego ekranu. stworzyłeś już miniaturki lub wymyśliłeś różne pomysły. teraz zoptymalizuj je pod kątem urządzeń mobilnych. większość ludzi ogląda youtube i inne usługi cyfrowe na urządzeniach mobilnych.

Ponad połowa świata żyje na swoich inteligentnych urządzeniach, takich jak telefony, laptopy i tablety. miniaturka powinna być zoptymalizowana i przyjazna dla użytkownika na wszystkich urządzeniach.

Kolejnym punktem jest ciągłe poszukiwanie konkurentów, którzy mają podobny kanał i zajmują się tą samą publicznością. Ten ruch jest kluczowy, jeśli chcesz odnieść sukces na youtube. tworzenie udanego kanału youtube zaczyna się od estetyki. a estetyka youtube zaczyna się od miniaturek, które zamieszczasz. to tylko kilka pomysłów na miniaturki do filmów youtube, ale istnieje nieskończenie wiele opcji i pomysłów, które możesz stworzyć.

Nie sposób przecenić znaczenia miniatur w serwisie youtube. mogą one zadecydować o sukcesie twojego filmu lub go zepsuć. mogą podnieść pozycję twojego kanału w rankingu i uzupełnić twoje wysiłki związane z budowaniem marki. Skorzystaj ze wskazówek, przykładów i zasobów wymienionych w tym wpisie, aby wyeliminować zgadywanie z tworzenia miniaturek i stworzyć super udane miniaturki.

Jedną z najważniejszych rzeczy, jakie możesz zrobić, tworząc miniaturki na youtube, jest sprawdzenie, co robi i tworzy twoja konkurencja, aby dowiedzieć się, ile kliknięć uzyskuje. zobacz, jak ich miniaturki działają dla nich magicznie. zobacz, jak oni zaprojektowali swoje. porównaj swój projekt, treść, tytuły, schematy kolorów i inne, aby uzyskać inspirację do przyszłych projektów.