Czy Plectranthus Mona Lavender może być uprawiany w pełnym słońcu?

Czy Plectranthus Mona Lavender może być uprawiany w pełnym słońcu?

Plectranthus Mona Lavender rośnie w półcieniu i wymaga próchnicznej, wilgotnej gleby z odpowiednim drenażem. Wiosną uprawia się ją wewnątrz lub na zewnątrz, w miejscach, gdzie może być oświetlona od poranka do pełnego cienia, gdzie można podziwiać jej kwiaty i atrakcyjne liście. Rośliny nie mają problemów z odczynem gleby i wymagają niewielkiej ilości nawozów.

Nie są też podatne na wiele szkodników i chorób, co czyni je bardzo niezawodnymi w ogrodzie przydomowym. Plectranthus Mona Lavender szybko się stresuje, jeśli jest uprawiany w pełnym słońcu, dlatego należy zapewnić mu miejsce, w którym będzie otrzymywał częściowe światło lub półcień.W przeciwieństwie do innych odmian Plectranthus ‘Mona Lavender’ nie rozsiewa się.

Rozrasta się raczej w schludny, niski krzew o wyprostowanym, wzniesionym pokroju. Od późnego lata do jesieni kwitnie pięknymi rurkowatymi kwiatami o lawendowych kolcach. Plectranthus Mona Lavender nie rozprzestrzenia się dzięki unikalnemu układowi rozgałęzień. Gałęzie rosną w okółkach, a kwiaty są wytwarzane na ich końcach. Okres kwitnienia rośliny przypada od późnego lata do jesieni. Kwiaty mają kolor od czystej lawendy po mieszankę odcieni czerwieni i różu, a każdy krzew jest wyjątkowy.

Kwiaty nie wykorzystują owadów ani zapylaczy, są raczej samopylne.Plectranthus Mona Lavender kwitnie zarówno w pojemnikach, jak i w gruncie. Wymaga jedynie pełnego słońca, gdy jej małe rurkowate kwiaty są atrakcyjne. Plectranthus Mona Lavender doskonale kwitnie jesienią, a jego rurkowate kwiaty nadają się do tworzenia wspaniałych bukietów domowych.

Plectranthus Mona Lavender należy sadzić w pełnym słońcu w miesiącach kwitnienia późnym latem i jesienią, aby ogród był piękny przez cały rok.Plectranthus Mona Lavender to silny wieloletni krzew, który szybko zyskuje popularność jako roślina domowa. Ta lubiąca cień nowa odmiana jest idealna do uprawy w pomieszczeniach. Niewiele innych roślin kwitnie tak niezawodnie i tak długo jak “Mona”, a jeszcze mniej jest tak łatwych w uprawie.

Plectranthus Mona Lavender doskonale nadaje się do uprawy w ogrodzie przydomowym, także w pojemnikach, a niewielkie rozmiary tego gatunku sprawiają, że doskonale sprawdza się w biurze lub jako roślina wielozadaniowa. Plectranthus Mona Lavender jest rośliną niewymagającą i nie wymaga wielu nawozów. Nie wymaga też dużo wody, co sprawia, że jest idealnym wyborem do uprawy w pojemnikach w wilgotnym klimacie. Rośliną tą można wygodnie wypełnić duże pojemniki, a ponieważ jej pokrój jest liściasty, jesienią Plectranthus Mona Lavender bardzo szybko ucieka przed letnimi upałami.Plectranthus Mona Lavender nie kwitnie z wielu powodów.

Najczęstszym powodem jest stres rośliny. Plectranthus Mona Lavender dobrze rozwija się na piaszczystych, mało żyznych glebach. Jeśli gleba jest bardzo bogata w składniki odżywcze, lawenda stanie się niskopienna i będzie produkować mniej kwiatów. Nieprawidłowo uprawiana roślina stanie się niskopienna i również będzie produkować mniej kwiatów. Rośliny mogą przetrwać w prawie każdej glebie, ale wymagają odpowiedniej ilości wody, aby rosnąć i kwitnąć. W przypadku okazu Plectranthus Mona Lavender roślina wymaga wilgotnej gleby z odpowiednim drenażem, aby mogła pozostać wyprostowana i bujna.

Jak kwitnie Plectranthus Mona Lavender?

Roślina kwitnie od późnego lata do jesieni. Kwiaty mają kolor od czystej lawendy po mieszankę odcieni czerwieni i różu, a każdy krzew jest wyjątkowy. Plectranthus Mona Lavender kwitnie zarówno w pojemnikach, jak i w gruncie, nie korzysta z pomocy owadów ani zapylaczy, lecz jest rośliną samopylną. Wymaga jedynie pełnego słońca, gdy jej małe rurkowate kwiaty są atrakcyjne.

Plectranthus Mona Lavender doskonale kwitnie jesienią, a jego rurkowate kwiaty nadają się do tworzenia wspaniałych bukietów domowych.Plectranthus Mona Lavender należy sadzić w pełnym słońcu w miesiącach kwitnienia późnym latem i jesienią, aby ogród był piękny przez cały rok. Plectranthus Mona Lavender to silny wieloletni krzew, który szybko zyskuje popularność jako roślina domowa.

Ta lubiąca cień nowa odmiana jest idealna do uprawy w pomieszczeniach. Niewiele innych roślin kwitnie tak niezawodnie i tak długo jak “Mona”, a jeszcze mniej jest tak łatwych w uprawie.Plectranthus Mona Lavender doskonale nadaje się do uprawy w ogrodzie przydomowym, także w pojemnikach, a niewielkie rozmiary tego gatunku sprawiają, że doskonale sprawdza się w biurze lub jako roślina wielozadaniowa.

Plectranthus Mona Lavender jest rośliną niewymagającą i nie wymaga wielu nawozów. Nie wymaga też dużo wody, co sprawia, że jest idealnym wyborem do uprawy w pojemnikach w wilgotnym klimacie. Rośliną tą można wygodnie wypełnić duże pojemniki, a ponieważ jej pokrój jest liściasty, jesienią Plectranthus Mona Lavender bardzo szybko ucieka przed letnimi upałami.

Plectranthus Mona Lavender nie kwitnie z wielu powodów. Najczęstszym powodem jest stres rośliny. Plectranthus Mona Lavender dobrze rozwija się na piaszczystych, mało żyznych glebach. Jeśli gleba jest bardzo bogata w składniki odżywcze, lawenda stanie się niskopienna i będzie produkować mniej kwiatów. Nieprawidłowo uprawiana roślina stanie się niskopienna i również będzie produkować mniej kwiatów. Rośliny mogą przetrwać w prawie każdej glebie, ale wymagają odpowiedniej ilości wody, aby rosnąć i kwitnąć.

W przypadku okazu Plectranthus Mona Lavender roślina wymaga wilgotnej gleby z odpowiednim drenażem, aby mogła pozostać wyprostowana i bujna.

Jak szybko rośnie Plectranthus Mona Lavender?

Plectranthus Mona Lavender to silnie rosnący wieloletni krzew, który szybko zyskuje popularność jako roślina domowa. Ta lubiąca cień nowa odmiana jest idealna do uprawy w pomieszczeniach. Niewiele innych roślin kwitnie tak niezawodnie i tak długo jak “Mona”, a jeszcze mniej jest tak łatwych w uprawie.

Plectranthus Mona Lavender doskonale nadaje się do przydomowego ogrodu, także w pojemnikach, a kompaktowe rozmiary tego gatunku sprawiają, że doskonale sprawdza się w biurze lub jako roślina wielozadaniowa. Plectranthus Mona Lavender jest rośliną niewymagającą i nie wymaga wielu nawozów. Nie wymaga też dużo wody, co sprawia, że jest idealnym wyborem do uprawy w pojemnikach w wilgotnym klimacie.

Rośliną tą można wygodnie wypełnić duże pojemniki, a ponieważ jej pokrój jest liściasty, jesienią Plectranthus Mona Lavender bardzo szybko ucieka przed letnimi upałami.Plectranthus Mona Lavender nie kwitnie z wielu powodów. Najczęstszym powodem jest stres rośliny. Plectranthus Mona Lavender dobrze rozwija się na piaszczystych, mało żyznych glebach. Jeśli gleba jest bardzo bogata w składniki odżywcze, lawenda stanie się niskopienna i będzie produkować mniej kwiatów.

Zobacz również:   Jak zapisać 2,2 m w liczbach?

Nieprawidłowo uprawiana roślina stanie się niskopienna i również będzie produkować mniej kwiatów. Rośliny mogą przetrwać w prawie każdej glebie, ale wymagają odpowiedniej ilości wody, aby mogły rosnąć i kwitnąć. W przypadku okazu Plectranthus Mona Lavender roślina wymaga wilgotnej gleby z odpowiednim drenażem, aby mogła pozostać wyprostowana i bujna.

Dlaczego mój Plectranthus Mona Lavender nie kwitnie?

Plectranthus Mona Lavender nie zakwita z różnych powodów. Najczęstszym powodem jest stres rośliny. Lawenda Plectranthus Mona dobrze rozwija się na piaszczystych, mało żyznych glebach. Jeśli gleba jest bardzo bogata w składniki odżywcze, lawenda stanie się niskopienna i będzie produkować mniej kwiatów.

Nieprawidłowo uprawiana roślina stanie się niskopienna i również będzie produkować mniej kwiatów. Rośliny mogą przetrwać w prawie każdej glebie, ale wymagają odpowiedniej ilości wody, aby rosnąć i kwitnąć. W przypadku okazu Plectranthus Mona Lavender, roślina wymaga wilgotnej gleby z odpowiednim drenażem, aby mogła pozostać wyprostowana i bujna.

Czy Plectranthus Mona Lavender jest dobrą rośliną domową?

Rośliny Plectranthus Mona Lavender są doskonałymi roślinami domowymi, ponieważ są odporne na przędziorki i dobrze rozwijają się w słabym oświetleniu. Wytwarzają także purpurowe kwiaty, które są bardziej interesujące niż bardziej popularne odmiany zielone. Plectranthus Mona Lavender (nazywany także ‘Mona Lavender’) jest odporny na suszę i może utracić do 50% wilgoci bez odczuwania negatywnych skutków.

Plectranthus Mona Lavender można łatwo rozmnażać przez sadzonki. Należy pociąć pędy na czterocalowe odcinki za pomocą sekatora i usunąć wszystkie liście, które znajdują się na sadzonce. Umieść sadzonki w wodzie i poczekaj, aż się ukorzenią. Plectranthus Mona Lavender rośnie w półcieniu i wymaga próchnicznej, wilgotnej gleby z odpowiednim drenażem. Wiosną należy uprawiać ją wewnątrz lub na zewnątrz, w miejscach, gdzie może mieć dostęp do światła porannego lub pełnego cienia i gdzie można podziwiać jej kwiaty i atrakcyjne liście. Rośliny nie mają problemów z odczynem gleby i wymagają niewielkiej ilości nawozów. Nie są też podatne na wiele szkodników i chorób, co czyni je bardzo niezawodnymi w ogrodzie przydomowym. Plectranthus Mona Lavender szybko się stresuje, jeśli jest uprawiany w pełnym słońcu, dlatego należy zapewnić mu miejsce, w którym będzie otrzymywał częściowe światło lub półcień.

W przeciwieństwie do innych odmian Plectranthus ‘Mona Lavender’ nie rozsiewa się. Rozrasta się raczej w schludny, niski krzew o wyprostowanym, wzniesionym pokroju. Od późnego lata do jesieni kwitnie pięknymi rurkowatymi kwiatami o lawendowych kolcach. Plectranthus Mona Lavender nie rozprzestrzenia się dzięki unikalnemu układowi rozgałęzień. Gałęzie rosną w okółkach, a kwiaty są wytwarzane na ich końcach. Okres kwitnienia rośliny przypada na późne lato i jesień. Kwiaty mają kolor od czystej lawendy po mieszankę odcieni czerwieni i różu, a każdy krzew jest wyjątkowy. Kwiaty nie wykorzystują owadów ani zapylaczy, są raczej samopylne.

Plectranthus Mona Lavender kwitnie zarówno w pojemnikach, jak i w gruncie. Wymaga jedynie pełnego słońca, gdy jej małe rurkowate kwiaty są atrakcyjne. Plectranthus Mona Lavender doskonale kwitnie jesienią, a jego rurkowate kwiaty nadają się do tworzenia wspaniałych bukietów domowych.Plectranthus Mona Lavender należy sadzić w pełnym słońcu w miesiącach kwitnienia późnym latem i jesienią, aby ogród był piękny przez cały rok.

Plectranthus Mona Lavender to silny wieloletni krzew, który szybko zyskuje popularność jako roślina domowa. Ta lubiąca cień nowa odmiana jest idealna do uprawy w pomieszczeniach. Niewiele innych roślin kwitnie tak niezawodnie i tak długo jak “Mona”, a jeszcze mniej jest tak łatwych w uprawie.

Plectranthus Mona Lavender doskonale nadaje się do przydomowego ogrodu, także w pojemnikach, a kompaktowe rozmiary tego gatunku sprawiają, że doskonale sprawdza się w biurze lub jako roślina wielozadaniowa.

Plectranthus Mona Lavender jest rośliną niewymagającą i nie wymaga wielu nawozów. Nie wymaga też dużo wody, co sprawia, że jest idealnym wyborem do uprawy w pojemnikach w wilgotnym klimacie. Rośliną tą można wygodnie wypełnić duże pojemniki, a ponieważ jej pokrój jest liściasty, jesienią Plectranthus Mona Lavender bardzo szybko ucieka przed letnimi upałami.

Plectranthus Mona Lavender nie kwitnie z wielu powodów. Najczęstszym powodem jest stres rośliny. Plectranthus Mona Lavender dobrze rozwija się na piaszczystych, mało żyznych glebach. Jeśli gleba jest bardzo bogata w składniki odżywcze, lawenda stanie się niskopienna i będzie produkować mniej kwiatów.

Nieprawidłowo uprawiana roślina stanie się niskopienna i również będzie produkować mniej kwiatów. Rośliny mogą przetrwać w prawie każdej glebie, ale wymagają odpowiedniej ilości wody, aby rosnąć i kwitnąć. W przypadku okazu Plectranthus Mona Lavender roślina wymaga wilgotnej gleby z odpowiednim drenażem, aby mogła pozostać wyprostowana i bujna.

Jaka powinna być gleba dla Plectranthus Mona Lavender?

Gleba dla Plectranthus Mona Lavender powinna mieć doskonały drenaż, być nieco sucha i dość rzadko podlewana. W okresie wegetacji można stosować jeden wysokiej jakości nawóz uniwersalny na miesiąc.

Wymagania pH gleby powinny wynosić od 5,5 do 6,5. Rośliny mogą przetrwać w prawie każdej glebie i przy prawie każdej ilości wody, więc można cieszyć się pięknym ogrodem Plectranthus Mona Lavender tak długo, jak się chce. W rzeczywistości, zarówno rozmiar średni, jak i pojemnikowy sprawiają, że jest to świetna opcja dla ogrodnictwa pojemnikowego do wykorzystania w mobilnych biurach lub wielozadaniowych ogrodach domowych.

Policz siedem par liści wzdłuż łodygi i ostrym nożem utnij łodygę bezpośrednio pod ostatnią parą liści. Odetnij wszystkie liście z wyjątkiem dwóch na szczycie łodygi. Użyj palców, aby mieć pewność, że kontrolujesz siłę nacisku i nie złamiesz łodygi.

Plectranthus Mona Lavender będzie miał bardziej zwarty kształt, który jest odpowiedni do wiszącego kosza. Jeśli roślina ma być uprawiana w gruncie lub w większym pojemniku, można zastosować tę technikę w połączeniu z innymi technikami przycinania, aby uzyskać pełniejszy kształt.Plectranthus Mona Lavender to doskonała roślina domowa, ponieważ jest odporna na przędziorki i dobrze rośnie przy słabym oświetleniu. Wytwarzają również purpurowe kwiaty, które są bardziej interesujące niż bardziej popularne odmiany zielone. Plectranthus Mona Lavender (nazywany także ‘Mona Lavender’) jest odporny na suszę i może utracić do 50% wilgoci bez odczuwania negatywnych skutków.

Plectranthus Mona Lavender można łatwo rozmnażać przez sadzonki. Należy pociąć pędy na czterocalowe odcinki za pomocą sekatora i usunąć wszystkie liście, które znajdują się na sadzonce. Umieść je w wodzie i poczekaj, aż się ukorzenią. Plectranthus Mona Lavender rośnie w półcieniu i wymaga próchnicznej, wilgotnej gleby z odpowiednim drenażem. Wiosną należy uprawiać ją wewnątrz lub na zewnątrz, w miejscach, gdzie może mieć dostęp do światła porannego lub pełnego cienia i gdzie można podziwiać jej kwiaty i atrakcyjne liście. W celu uzyskania większej ilości kwiatów należy przenieść ją w jasne miejsce. Rośliny nie są wrażliwe na pH gleby i wymagają bardzo niewielkiej ilości nawozów. Nie są też podatne na wiele szkodników i chorób, co czyni je bardzo niezawodnymi w ogrodzie przydomowym. Plectranthus Mona Lavender szybko się stresuje, jeśli jest uprawiany w pełnym słońcu, dlatego należy zapewnić mu miejsce, w którym będzie otrzymywał częściowe światło lub półcień.

Zobacz również:   Czy taśma miernicza ma CM?

W przeciwieństwie do innych odmian Plectranthus ‘Mona Lavender’ nie rozsiewa się. Rozrasta się raczej w schludny, niski krzew o wyprostowanym, wzniesionym pokroju. Od późnego lata do jesieni kwitną piękne rurkowate kwiaty z lawendowymi kolcami. Plectranthus Mona Lavender nie rozprzestrzenia się dzięki unikalnemu układowi rozgałęzień. Gałęzie rosną w okółkach, a kwiaty są wytwarzane na ich końcach. Okres kwitnienia rośliny przypada na późne lato i jesień. Kwiaty mają kolor od czystej lawendy po mieszankę odcieni czerwieni i różu, a każdy krzew jest wyjątkowy. Kwiaty nie wykorzystują owadów ani zapylaczy, są raczej samopylne.

Plectranthus Mona Lavender kwitnie zarówno w pojemnikach, jak i w gruncie. Wymaga jedynie pełnego słońca, gdy jej małe rurkowate kwiaty są atrakcyjne. Plectranthus Mona Lavender doskonale kwitnie jesienią, a jego rurkowate kwiaty nadają się do tworzenia wspaniałych bukietów domowych.

Plectranthus Mona Lavender należy sadzić w pełnym słońcu w miesiącach kwitnienia późnym latem i jesienią, aby ogród był piękny przez cały rok.Plectranthus Mona Lavender to silny wieloletni krzew, który szybko zyskuje popularność jako roślina domowa. Ta lubiąca cień nowa odmiana jest idealna do uprawy w pomieszczeniach. Niewiele innych roślin kwitnie tak niezawodnie i tak długo jak “Mona”, a jeszcze mniej jest tak łatwych w uprawie.Plectranthus Mona Lavender doskonale nadaje się do uprawy w ogrodzie przydomowym, także w pojemnikach, a niewielkie rozmiary tego gatunku sprawiają, że doskonale sprawdza się w biurze lub jako roślina wielozadaniowa.

Plectranthus Mona Lavender jest rośliną niewymagającą i nie wymaga wielu nawozów. Nie wymaga też dużo wody, co sprawia, że jest idealnym wyborem do uprawy w pojemnikach w wilgotnym klimacie. Rośliną tą można wygodnie wypełnić duże pojemniki, a ponieważ jej pokrój jest liściasty, jesienią Plectranthus Mona Lavender bardzo szybko ucieka przed letnimi upałami.Plectranthus Mona Lavender nie kwitnie z różnych powodów. Najczęstszym powodem jest stres rośliny. Plectranthus Mona Lavender dobrze rozwija się na piaszczystych, mało żyznych glebach. Jeśli gleba jest bardzo bogata w składniki odżywcze, lawenda stanie się niskopienna i będzie produkować mniej kwiatów. Nieprawidłowo uprawiana roślina stanie się niskopienna i również będzie produkować mniej kwiatów. Rośliny mogą przetrwać w prawie każdej glebie, ale wymagają odpowiedniej ilości wody, aby rosnąć i kwitnąć. W przypadku okazu Plectranthus Mona Lavender roślina wymaga wilgotnej gleby z odpowiednim drenażem, aby mogła pozostać wyprostowana i bujna.

Jak przesadzić Plectranthus Mona Lavender?

Policz siedem par liści wzdłuż łodygi i ostrym nożem utnij łodygę tuż poniżej ostatniej pary liści. Uszczypnij wszystkie liście z wyjątkiem dwóch na szczycie łodygi. Użyj palców, aby mieć pewność, że kontrolujesz siłę nacisku i nie złamiesz łodygi.

Plectranthus Mona Lavender będzie miał bardziej zwarty kształt, który jest odpowiedni do wiszącego kosza. Jeśli roślina ma być uprawiana w gruncie lub w większym pojemniku, można zastosować tę technikę w połączeniu z innymi technikami przycinania, aby uzyskać pełniejszy kształt.

Plectranthus Mona Lavender to doskonała roślina domowa, ponieważ jest odporna na przędziorki i dobrze rośnie przy słabym oświetleniu. Wytwarzają także purpurowe kwiaty, które są bardziej interesujące niż bardziej popularne odmiany zielone. Plectranthus Mona Lavender (nazywany także ‘Mona Lavender’) jest odporny na suszę i może utracić do 50% wilgoci bez odczuwania negatywnych skutków.

Plectranthus Mona Lavender można łatwo rozmnażać przez sadzonki. Należy pociąć pędy na czterocalowe odcinki za pomocą sekatora i usunąć wszystkie liście, które znajdują się na sadzonce. Umieść je w wodzie i poczekaj, aż się ukorzenią. Plectranthus Mona Lavender rośnie w półcieniu i wymaga próchnicznej, wilgotnej gleby z odpowiednim drenażem. Wiosną należy uprawiać ją wewnątrz lub na zewnątrz, w miejscach, gdzie może mieć dostęp do światła porannego lub pełnego cienia i gdzie można podziwiać jej kwiaty i atrakcyjne liście. Rośliny nie mają problemów z odczynem gleby i wymagają niewielkiej ilości nawozów. Nie są też podatne na wiele szkodników i chorób, co czyni je bardzo niezawodnymi w ogrodzie przydomowym. Plectranthus Mona Lavender szybko się stresuje, jeśli jest uprawiany w pełnym słońcu, dlatego należy zapewnić mu miejsce, w którym będzie otrzymywał częściowe światło lub półcień.

W przeciwieństwie do innych odmian Plectranthus ‘Mona Lavender’ nie rozsiewa się. Rozrasta się raczej w schludny, niski krzew o wyprostowanym, wzniesionym pokroju. Od późnego lata do jesieni kwitnie pięknymi rurkowatymi kwiatami o lawendowych kolcach. Plectranthus Mona Lavender nie rozprzestrzenia się dzięki unikalnemu układowi rozgałęzień. Gałęzie rosną w okółkach, a kwiaty są wytwarzane na ich końcach. Okres kwitnienia rośliny przypada od późnego lata do jesieni. Kwiaty mają kolor od czystej lawendy po mieszankę odcieni czerwieni i różu, a każdy krzew jest wyjątkowy. Kwiaty nie wykorzystują owadów ani zapylaczy, są raczej samopylne.

Plectranthus Mona Lavender kwitnie zarówno w pojemnikach, jak i w gruncie. Wymaga jedynie pełnego słońca, gdy jej małe rurkowate kwiaty są atrakcyjne. Plectranthus Mona Lavender doskonale kwitnie jesienią, a jego rurkowate kwiaty nadają się do tworzenia wspaniałych bukietów domowych.Plectranthus Mona Lavender należy sadzić w pełnym słońcu w miesiącach kwitnienia późnym latem i jesienią, aby ogród był piękny przez cały rok.

Plectranthus Mona Lavender to silny wieloletni krzew, który szybko zyskuje popularność jako roślina domowa. Ta lubiąca cień nowa odmiana jest idealna do uprawy w pomieszczeniach. Niewiele innych roślin kwitnie tak niezawodnie i tak długo jak “Mona”, a jeszcze mniej jest tak łatwych w uprawie.Plectranthus Mona Lavender doskonale nadaje się do uprawy w ogrodzie przydomowym, także w pojemnikach, a niewielkie rozmiary tego gatunku sprawiają, że doskonale sprawdza się w biurze lub jako roślina wielozadaniowa.

Plectranthus Mona Lavender jest rośliną niewymagającą i nie wymaga wielu nawozów. Nie wymaga też dużo wody, co sprawia, że jest idealnym wyborem do uprawy w pojemnikach w wilgotnym klimacie. Rośliną tą można wygodnie wypełnić duże pojemniki, a ponieważ jej pokrój jest liściasty, jesienią Plectranthus Mona Lavender bardzo szybko ucieka przed letnimi upałami.

Plectranthus Mona Lavender nie kwitnie z wielu powodów. Najczęstszym powodem jest stres rośliny. Plectranthus Mona Lavender dobrze rozwija się na piaszczystych, mało żyznych glebach. Jeśli gleba jest bardzo bogata w składniki odżywcze, lawenda stanie się niskopienna i będzie produkować mniej kwiatów. Nieprawidłowo uprawiana roślina stanie się niskopienna i również będzie produkować mniej kwiatów. Rośliny mogą przetrwać w prawie każdej glebie, ale wymagają odpowiedniej ilości wody, aby mogły rosnąć i kwitnąć. W przypadku okazu Plectranthus Mona Lavender, roślina wymaga wilgotnej gleby z odpowiednim drenażem, aby mogła pozostać wyprostowana i bujna.

Zobacz filmy na podobne tematy: