Kontakt z firmą AKTINET - strony internetowePoleć naszą stronę:
 AKTINET-Strony internetoweMapa serwisu internetowego Aktinet 

 

Nasza oferta > strony internetowe

Usługa polega na kompleksowym stworzeniu serwisu internetowego. Poczynając od projektu koncepcyjnego serwisu i szaty graficznej poprzez programowanie, kończac na publikacji i promocji serwisu w Internecie - cały proces związany z "wchodzeniem" firmy w Internet w jednym miejscu!

 

Strony internetowe

Nasza oferta adresowana jest przede wszystkim do firm, które chcą:

  • zaistnieć w internecie,
  • odświeżyć swój wizerunek
  • rozbudować swoją dotychczasową stronę internetową.

Zapraszamy również osoby prywatne do współpracy z Nami w trakcie tworzenia stron internetowych o sobie i swojej rodzinie.

Nasi Klienci otrzymują profesjonalny, czytelny i funkcjonalny serwis całkowicie dostosowany do profilu działalności firmy i subiektywnych potrzeb Klienta.

Zakres naszych usług to:

  • Tworzenie podstawowych stron internetowych zawierających informacje o firmie i jej usługach/produktach
  • Tworzenie rozbudowanych serwisów internetowych wyposażonych w panel administracyjny umożliwiający swobodną aktualizację poszczególnych sekcji przez Klienta.
  • Rozwiązania e-commerce - sklepy internetowe z możliwością obsługi kart płatniczych

Późniejsza aktualizacja serwisu www

Proponujemy Państwu trzy metody aktualizacji serwisu www, To Państwo decydują, która z metod jest najkorzystniejsza z punktu widzenia Państwa potrzeb. W zależności od częstotliwości dokonywanych aktualizacji proponujemy:

  • Zmiana kodu HTML strony internetowej poprzez dostęp do serwera - każdy z naszych Klientów dostaje hasła dostępu do własnego serwisu www oraz prawa autorskie do serwisu dzięki czemu ma możliwość swobodnej zmiany kodu. Jest to sposób aktualizacji adresowany do osób, które stosunkowo dobrze znają język HTML.
  • Aktualizacja przez Panel Administracyjny - Będą mieli Państwo możliwość samodzielnej zmiany określonych części serwisu dzięki wygodnemu i prostemu w obsłudze panelowi administracyjnemu. Nawet osoby nie znające języka programowania mogą swobodnie wprowadzać nowe informacje, zdjęcia, itp.
  • Aktualizacja przez pracowników Agencji Internetowej "AKTINET" - Klient zawsze ma możliwość ponownego skorzystania z usług AI "AKTINET" i zmodyfikowania zawartość serwisu internetowego. Współpraca w zakresie aktualizacji stron internetowych stworzonych przez naszą Agencję może być rozliczana godzinowo lub na podstawie umowy serwisowej.

 

 


Ile kosztuje strona www ?


Chcesz poznać przybliżony koszt Twojej strony internetowej?


Wypełnij formularz
- w ciągu dwóch dni otrzymasz od nas wstępną ofertę.

 

Kontakt


Czekamy na kontakt od Ciebie pod numerem telefonu
74 857 51 45

lub adresem email

biuro@aktinet.pl

Możesz także skorzystać z formularza kontaktowego